تبلیغات
یا امیر المؤمنین علی علیه السلام - پیام رهبر انقلاب به دانشجویان
 
یا امیر المؤمنین علی علیه السلام
این وبلاگ را تقدیم می دارد به شهید : سید عباس میرهادی
درباره وبلاگ


این وبلاگ را در دوره طلیعه حکمت تابستان 1391 (ماه مبارک رمضان سال 1433 ه . ق) در اردوگاه فرهنگی-تفریحی سید الشهدا (علیه السلام) توسط گروه تسنیم ساخته شد تا بدین وسیله بتواند خدمتی به قرآن و اسلام کرده باشد و قدمی در مسیر رشد و تعالی بر دارد.

قال امیر المؤمنین :
تمام کارهای نیک و جهاد در راه خدا در مقابل امر به معروف و نهی از منکر چیزی نیست جز به مانند آب دهان در مقابل در یای پهناور.

مدیر وبلاگ : ImamReza93. blogfa.com
نظرسنجی
سطح وبلاگ را مشخص کنید؟


شش نكته از پیام رهبر انقلاب به دانشجویان

مهدی بلوكات
همواره پیام‌ها و دیدارهای رهبر انقلاب با دانشجویان، تأثیر بسزایی در كمیت و كیفیت فعالیت‌های فرهنگی – سیاسی دانشجویان و تشكل‌های دانشجویی داشته است. پیام اخیر ایشان به دانشجویان كه ۲۳ بهمن ماه سال جاری در نشست انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل قرائت شد، حاوی راهبردها و اقداماتی برای تمامی تشكل‌های دانشجویی است كه در صورت تحقق آن، فصل زرینی در كارنامه‌ی جنبش دانشجویی مسلمان در دهه‌ی ۹۰ رقم خواهد خورد.

نگارنده با مرور و مطالعه‌ی محورهای این پیام و بررسی قراین مفاد این پیام با سایر بیانات ایشان در سال‌های گذشته و همچنین با بهره‌گیری از تجربه‌ی ناچیز حضور در تشكل‌های دانشجویی، شش نكته‌ی آموختنی را از پیام رهبری احصاء نموده كه به شرح ذیل به عموم دانشجویان كه مخاطبان اصلی این پیام هستند تقدیم می‌گردد. ضمن این‌كه شایسته است تشكل‌های دانشجویی با تشكیل جلسات هم‌اندیشی، نسبت به تحلیل محتوای اجزای پیام و برنامه‌ریزی جهت تحقق نكات مدنظر رهبر فرزانه‌ی انقلاب اقدام نمایند.
 
۱. تهذیب نفس
مسأله‌ی «تهذیب نفس و انس با خدا» به عنوان اولین محور پیام مذكور، موضوعی است كه همواه مورد تأكید رهبر انقلاب خطاب به فعالین فرهنگی و سیاسی بوده است. به نظر می‌رسد از نگاه رهبری، پایه و اساس همه‌ی موفقیت‌ها و كامیابی‌ها در عرصه‌ی فعالیت‌های اجتماعی در گرو تهذیب نفس، خودسازی و معنویت است و بالعكس، انحراف‌ها و اشتباه‌ها نیز ریشه در دوری از خدواند و عمل نكردن به آموزه‌های دینی و قرآنی دارد.
شما افسران جوان جنگ نرم هستید و عرصه‌ی جنگ نرم، بصیرتی عمّارگونه و استقامتی مالك‌اشتروار می‌طلبد؛ با تمام وجود، خود را برای این عرصه آماده كنید. (پیام رهبر انقلاب به تشكل‌های دانشجویی انقلابی ۱۳۹۲/۱۱/۲۳)

برشمردن اصول سه گانه‌ی «تحصیل، تهذیب و ورزش» از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان وظیفه‌ی اصلی دانشجویان، یكی دیگر از نشانه‌های اهمیت مقوله‌ی خودسازی به‌ویژه برای دانشجویان و تشكل‌های دانشجویی است.

رهبر انقلاب در جای دیگری تأكید می‌نمایند كه «آن علمی كه ما می‌خواهیم، همراه با تزكیه است... اول تزكیه است؛ تربیت دین، تربیت قرآن، تربیت اسلام، این است.»(۱۴ مهرماه ۱۳۸۹) تاریخ اسلام و انقلاب و همین‌طور تاریخ جنبش دانشجویی ایران نیز مملو از مصادیق و نمونه‌های عینی این اصل است كه توسط رهبر انقلاب بیان شده است. علم‌الهدی‌ها، چمران‌ها، همت‌ها و باكری‌ها و هزاران هزار جوان الگوی انقلابی، ماحصل تكیه و عمل به تهذیب نفس و انس با خدا است و در مقابل، عده‌ای از افراد هم بوده‌اند كه به واسطه‌ی كم توجهی یا بی توجهی نسبت به خودسازی و معنویت، به تدریج از مسیر مردم و انقلاب منحرف و جدا شده و بعضاً حتی نسبت به گذشته‌ی انقلابی‌شان ابراز ندامت و پشیمانی كردند!

همه بایستی توجه داشته باشیم كه مخاطب این محور از پیام رهبر انقلاب، یك قشر یا تفكر یا سلیقه‌ی خاص دانشجویی نیست؛ بلكه همه‌ی ما مخاطب این بخش از پیام ایشان بوده و هیچ‌یك از ما نسبت به تذكر در خصوص تهذیب نفس و خودسازی مستغنی نیستیم.
رهبر انقلاب اسلامی همه‌ساله دیدارهای متعددی با دانشجویان دارند.
دیدار ثابت ایشان با دانشجویان در ماه مبارك رمضان، از برجسته‌ترین این دیدارها است.
۲. معرفت دینی
همچنان‌كه در پیام اخیر رهبر انقلاب به دانشجویان قید شده است، «آشنایی با معارف قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام» و تقویت مبانی معرفتیِ اعضاء تشكل‌های دانشجویی، همواره یكی از دغدغه‌ها و توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به فعالین فرهنگی- سیاسی دانشگاه‌ها بوده است.

ایشان در دیدار ۳۱ مردادماه سال ۸۹  با دانشجویان نیز به این مسأله اشاره می‌نمایند و می‌فرمایند «مجموعه‌ی تشكل‌ها، تقویت مبانی معرفتی را جدی بگیرند تا بعد از تشكل‌ها، سرریز بشود روی مجموع دانشجوها.» در واقع از نگاه ایشان، نیاز مهم تشكل‌های دانشجویی و عموم دانشجویان، ارتقای سطح معرفت و آشنایی با مبانی اسلام و آموزه‌های دینی از طریق قرآن و عترت است كه انشاالله در دستور كار تشكل‌های دانشجویی قرار خواهد گرفت.

۳. بصیرت عمارگونه و استقامت مالك اشتروار
تأكید چندباره‌ی رهبر انقلاب بر جنگ نرم و استمرار و تداوم آن در سال‌های اخیر و لزوم برخورداری دانشجویان -به عنوان افسران جوان این جنگ- از «بصیرت عمارگونه و استقامت مالك اشتر وار» حاكی از آن است كه راهبرد كنونی جنبش دانشجویی مسلمان و در شرایط جدید، همچنان مبارزه‌ی فكری - فرهنگی با جریان معارض انقلاب اسلامی است و اتفاقاً نسل كنونیِ تشكل‌های دانشجویی، بایستی فهم و بصیرت عمیق‌تری نسبت به گذشتگانشان داشته و در راه این مبارزه‌ی مقدس، استقامت دوچندان داشته باشند.
نظام سلطه را با تمام ابعاد و لایه‌هایش بشناسید و اهداف و راهبردهای واقعی آن را تحلیل كنید و برای رویارویی با آن، تمام ظرفیت‌های خودتان را به‌كار گیرید و در این مسیر به وعده‌های خداوند اطمینان داشته باشید. (پیام رهبر انقلاب به تشكل‌های دانشجویی انقلابی ۱۳۹۲/۱۱/۲۳)

البته از نگاه ایشان، آینده‌ی جنگ نرم باید با نگاه «خوش‌بینانه و امیدوارانه»‌ی دانشجویان و اساتید همراه باشد؛ همچنان‌كه ایشان در چهارم شهریورماه ۸۸ فرمودند: «عزیزان من، شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه‌ی جنگ نرم، یكی‌اش نگاه خوش‌بینانه و امیدوارانه است... اگر نگاه ناامیدانه شد... به دنبالش بی عملی، بی تحركی، به دنبالش انزوا است. مطلقاً دیگر حركتی وجود نخواهد داشت؛ این همانی است كه دشمن می‌خواهد.»
 
۴. شناخت استكبار
از سال‌های قبل از انقلاب تاكنون، ماهیت جنبش دانشجویی در ایران با استكبارستیزی گره خورده و البته دستاوردهای تاریخی متعددی هم داشته است: ۱۶ آذر ۱۳۳۲، ۱۳ آبان ۱۳۵۸، حضور فعال در هشت سال دفاع مقدس، حمایت همه‌جانبه از دستاوردهای علمی و فناوری هسته‌ای و ده‌ها مورد دیگر، همگی از اقدامات ماندگار دانشجویان انقلابی در مبارزه‌ی با استكبار جهانی است.

امروز پس از گذشت ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، جبهه‌ای متشكل از عناصر خارجی و داخلی وابسته به استكبار، تلاش می‌كنند تا القاء نمایند كه نسل سوم و چهارم انقلاب، با ارزش‌هایی همچون استكبارستیزی بیگانه است. مطالبه‌ی رهبر معظم انقلاب در پیام اخیرشان به دانشجویان، مبنی بر «لزوم شناخت تمام ابعاد و لایه‌های نظام سلطه و تجزیه و تحلیل اهداف و راهبردهای آن» گویای این حقیقت است كه مبارزه با استكبار همراه با شناخت عمیق و عالمانه از ماهیت آن، لازمه‌ی شرایط كنونی و نیاز جوانان كشور است.
اینفوگرافیك: استكبار را بشناسید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال‌ها قبل هم این دغدغه را بازگو نموده و فرمودند: «من همه‌ی دغدغه‌ام این است كه جوان انقلابی امروز، نداند ما بعد از چه دورانی، امروز در ایران مشغول چنین حركت عظیمی هستیم. تاریخچه‌ی این صدوپنجاه، دویست سال اخیر -از دوران اواسط قاجار به این طرف، دوران جنگ‌های ایران و روس به این طرف- را بخوانید و ببینید چه حوادثی بر این كشور گذشته است.»(۲۱ مردادماه ۱۳۷۱)

از سوی دیگر، فقط شناخت صرف و مطالعه در رابطه با چیستی و كیستی استكبار كافی نیست؛ بلكه بنابر فرمایش ایشان، جوانان و دانشجویان انقلابی بایستی «تمام ظرفیتشان را برای رویارویی با استكبار» در عمل بكار ببندند. ایشان در ادامه‌ی این سخن، مجدداً توجه دانشجویان را به نقش عنصر توكل جلب می‌نمایند و می‌فرمایند: «در این مسیر به وعده‌های خداوند اطمینان داشته باشید.»

۵. مبادا تشكیلات تبدیل به معبود گردد!
یكی از كانون‌های مهم پیام ۲۳ بهمن ماه رهبر انقلاب به دانشجویان، بند چهارم این پیام است. ایشان در تذكری عالمانه و مشفقانه در رابطه با جایگاه تشكیلات و نسبت آن با اعضا، متذكر می‌شوند كه «تشكیلات می‌تواند معبد باشد، ولی مبادا تبدیل به معبود گردد.»
تشكیلات می‌تواند معبد باشد، ولی مبادا تبدیل به معبود گردد؛ اصول و ارز‌ش‌های عقیدتی و معنوی خودتان را در قالب تشكیلات حفظ، و بر صمیمیت و همدلی بین اعضا تأكید كنید. (پیام رهبر انقلاب به تشكل‌های دانشجویی انقلابی ۱۳۹۲/۱۱/۲۳)

همیشه این تهدید متوجه عموم تشكل‌های فرهنگی- سیاسی بوده است كه به جای این‌كه تشكیلات در خدمت اهداف باشد، خود به هدف تبدیل شده و به تعبیر رهبر انقلاب تبدیل به معبود شود. همه‌ی ما باید مراقبت كنیم كه به این آسیب در تشكل‌هایمان دچار نشویم و بدانیم كه هر تشكلی، با هر نام و هر سابقه -ولو درخشان- از این آسیب مصون نیست و هیچ تشكیلاتی نمی‌تواند ادعا كند و تضمین نماید كه از این آفت در امان خواهد ماند.

آزمونِ دقت و پایبندی ما به این تذكر رهبر انقلاب، از همین حالا شروع شده است؛ باید به درون خود و تشكیلاتمان رجوع كنیم و صادقانه ببینیم كه واقعاً تشكیلات برای ما تا چه حد هدف و معبود است و تا چه حد معبد و وسیله؟ در واقع از نگاه رهبر حكیم انقلاب، ارزش واقعی یك تشكیلات به آن است كه «اصول و ارزش‌های عقیدتی و معنوی اعضا» در بستر آن حفظ گردد و افراد با حضور در تشكل‌ها، ارتقای معنوی و عقیدتی داشته باشند.
 
۶. صمیمیت و همدلی
نكته‌ی آموختنی پایانی، تأكید ایشان بر لزوم حفظ «صمیمیت و همدلی بین اعضا» در یك تشكیلات دانشجویی است. وقتی در تشكل‌های دانشجویی، هدف متعالی و مشخصی وجود داشته و كار بر اساس تقوا و مسیر حركت منطبق بر خط امام رحمه‌الله و رهبری است، دیگر هیچ توجیهی برای وجود اختلاف و چند دستگی باقی نمی‌ماند.

حفظ وحدت و انسجام پیرامون اهداف و آرمان‌های انقلاب، از ضروریات امروز كشور و تشكل‌های دانشجویی است و نبایستی رقابت‌ها، اختلاف سلیقه‌ها، تفاوت برداشت‌ها و بعضاً دلخوری‌های كاری، باعث آن شود كه دل‌های دانشجویان و جوانان انقلابی، خدای ناكرده از هم دور گردد.
برچسب‌ها: جنبش دانشجویی؛ دانشجویان؛ تشكل‌های دانشجویی؛


نوع مطلب : تربیت و رشد اسلامی، مهدویت، امر به معروف و نهی ازمنکر، 
برچسب ها : oldk، خمینی ره، امام خمینی رحمت الله علیه، شهرستان امام خمینی رحمت الله علیه، aivsjhk hlhl oldkd vi،
لینک های مرتبط : khamenei.ir،
نظرات ()
شنبه 15 اردیبهشت 1397 10:28 ق.ظ
What's up, I read your blogs regularly. Your humoristic style is
witty, keep doing what you're doing!
سه شنبه 7 شهریور 1396 02:35 ب.ظ
Hello there, just became aware of your blog through Google, and
found that it is really informative. I am gonna watch
out for brussels. I'll appreciate if you continue this in future.
Numerous people will be benefited from your writing.
Cheers!
جمعه 13 مرداد 1396 02:13 ب.ظ
Thanks for every other fantastic article. The place else may just
anybody get that type of info in such a perfect approach of writing?

I have a presentation next week, and I am at the look for such info.
شنبه 9 اردیبهشت 1396 10:56 ق.ظ
An interesting discussion is worth comment. I do believe
that you need to write more on this subject matter, it
might not be a taboo matter but usually people do not talk
about such topics. To the next! Best wishes!!
پنجشنبه 31 فروردین 1396 10:45 ب.ظ
First of all I would like to say fantastic blog! I had a
quick question in which I'd like to ask if you do not mind.
I was interested to know how you center yourself and clear your mind prior to writing.
I have had a difficult time clearing my thoughts in getting my ideas out.

I do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually wasted just trying to figure
out how to begin. Any recommendations or hints?

Appreciate it!
پنجشنبه 31 فروردین 1396 12:43 ب.ظ
This site was... how do I say it? Relevant!! Finally I
have found something that helped me. Appreciate it!
سه شنبه 29 فروردین 1396 02:37 ب.ظ
I'm not sure exactly why but this weblog is loading incredibly
slow for me. Is anyone else having this issue or is it a issue on my end?
I'll check back later on and see if the problem still exists.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 03:50 ق.ظ
I have read a few good stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting.
I surprise how so much attempt you put to create any such wonderful informative web site.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 09:39 ق.ظ
Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for quite some time
and was hoping maybe you would have some experience with something like this.
Please let me know if you run into anything.

I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:34 ق.ظ
Hi there to every one, because I am in fact eager of reading this website's
post to be updated regularly. It carries pleasant
data.
یکشنبه 20 فروردین 1396 07:37 ق.ظ
Hi there, I want to subscribe for this weblog to obtain hottest updates,
therefore where can i do it please help out.
یکشنبه 20 فروردین 1396 06:25 ق.ظ
I do believe all of the ideas you have presented in your post.
They are very convincing and will certainly work.

Still, the posts are very short for novices. Could you please prolong them
a bit from subsequent time? Thank you for the post.
یکشنبه 20 فروردین 1396 03:31 ق.ظ
I couldn't refrain from commenting. Well written!
چهارشنبه 19 آبان 1395 04:45 ق.ظ
تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

دوشنبه 7 تیر 1395 11:27 ب.ظ
سلام

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

به منم سر بزن!

منتظرم!


پنجشنبه 22 بهمن 1394 06:55 ب.ظ
سلام

درآمد ثابت ماهیانه داشته باشید

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان

100 درصد تضمینی


لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/poolsaz

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/poolsaz2

درصورت داشتن هرگونه سوال با ایمیل زیر در تماس باشید :
toopfile.ir@gmail.com
سه شنبه 10 شهریور 1394 09:37 ق.ظ
ســــلام !
وبلاگتان زیباست!

ما برای کاربرانی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنند ، برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 را تنها با یک کلیک دریافت کنند.
این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن کمتر از 100 کیلوبایت میباشد و هیچگونه تبلیغات مزاحم به همراه خود ندارد!
با دانلود این برنامه از این پس تنها با یک کلیک و در کمتر از 3 ثانیه جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس خود را دریافت کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و دائما پشتیبانی و آپدیت میشود.
امکاناتی دیگر مانند مشاهده قیمت ارز و طلا و مشاهده جدول لیگ برتر و ... نیز به نرم افزار اضافه میشود.
برای دانلود به وبلاگ ما بیایید.
لطفا برای حمایت از ما ، وبلاگ ما را لینک کنید.
موفق باشید
یکشنبه 28 تیر 1394 09:49 ق.ظ
سلام !

وبلاگ خیلی زیبایی داری!


چهارشنبه 13 اسفند 1393 07:54 ب.ظ
به دنبال درخواست عده زیادی از متقاضیان قیمت کتاب به 2000 تومان کاهش داده شد
فقط برای چند روز
فرصت را از دست ندهید
برای خرید به همین آدرس بروید
شنبه 11 بهمن 1393 05:11 ق.ظ
اگر سنتان زیر 18 سال میباشید خواهش میکنم این نظر رو نخونید.
کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
این کتاب صد در صد مورد نیاز شماست چه مجرد و چه متاهل
فقط تا پایان اسفند 1393 با این قیمت استثنایی عرضه میشود.
این کتاب آموزشی مخصوص افراد بالای 18 سال بویژه زوج های جوان است.
از عواقب خودارضایی با خبرید؟
موثرترین راههای ترک ان را می دانید؟
آقایان ! از زود انزالی رنج می برید ؟
خانم ها ! همسرتان قادر به ارضا شما نیست ؟
از سایز آلت خود ناراضی هستید ؟
نظر خانم ها را در این مورد می دانید؟
میخواهید به همراه همسرتان ارگاسم طولانی و دلپذیر داشته باشید ؟
می خواهید لذت جنسی دو طرفه را تجربه کنید؟
جواب همه افراد مثبت است اما به علت حجب و حیا در خانواده ها اموزش این مسائل مهم به خوبی صورت نمیگیرد و به علت عدم اگاهی و در برخی موارد اگاهی های غیر علمی و ناقص بسیاری افراد قادر به لذت بردن ازاین عواطف و احساسات خدادادی نیستند و برعکس عامل سرخوردگی و نگرانی و تشویش و اختلال در زندگی روزمره شان نیز می شود.
این کتاب در سایر سایت های دیگر به قیمت های بالا به فروش میرود.
اما ما به دلیل اهمیت آن این کتاب را تنها با 5000 هزار تومان در اختیار شما قرار می دهیم.
برای دیدن فهرست مطالب و خرید این کتاب به وبلاگ ما مراجعه کنید.
با لینک کردن وبلاگ ما ، گامی مهم در حل مشکلات جنسی جوانان جامعه بردارید.
در صورت مسدودی وبلاگ به ما ایمیل بزنید.خرید این کتاب بسیار آسان است.

چهارشنبه 17 دی 1393 05:20 ق.ظ
سلام
خیلی باحال بود مطالبت :)
با تبادل لینک موافقی؟
موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم
پنجشنبه 20 آذر 1393 06:04 ق.ظ
سلام از وبلاگتون دیدن کردیم
از شما رسما دعوت میکنیم تا در شبکه ما عضو شوید و مطالبتان را به اشتراک گذارید تا بقیه هم استفاده کنند
منتظر حضور شما دوست عزیز هستیم!

با تشکر
مدیریت شبکه اجتماعی فیس پلاک
پنجشنبه 6 آذر 1393 09:37 ق.ظ
سلام وبلاگت عالیه!
حتما براش خیلی زحمت میکشی!
میخوام بهت یه برنامه معرفی کنم که کار تو رو راحت تر کنه.
این برنامه به طور اتوماتیک که اجرا میشه به وبلاگت وارد میشه و برات پست ارسال میکنه.
این پست ها از وبلاگ های بروز شده و سایت های بزرگ انتخاب میشه.
یعنی هرروز وبلاگت آپدیت میشه بدون اینکه کاری انجام بدی.
در هر روز میتونه تا 100 تا پست ارسال کنه که هیچکدام تکراری نیست.
بانک پست این نرم افزار در حال حاضر حدود 300000 پست داره و هر روز آپدیت میشه.
در ضمن میتونی موضوع پست ها رو هم خودت انتخاب کنی. تنوع موضوعاتش خیلی زیاده مثل علمی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی، سرگرمی، موزیک و صد ها موضوع متنوع دیگه .
با بروز شده اتوماتیک وبلاگت آمار بازدیدت هم خیلی میره بالا.
همچنین میتونی پست های مورد علاقه ات رو توش ذخیره کنی و بهش زمانبندی ارسال بدی تا بفرسته.
قیمتش ماهانه فقط 5000 تومانه.اگه سه ماه بخری میتونی همیشه رایگان استفاده کنی.
تو میتونی اول با نسخه آزمایشی تست کنی که کار میکنه و وقتی مطمئن شدی ، بخری.
برای دانلود نسخه آزمایشی به وبلاگم بیا.
www.mihanautopost.rozblog.com
www.mihanautopost.mihanblog.com
ورژن دو منتشر شد!
اگه سوالی یا مشکلی داشتی بهم ایمیل بزن.
فعلا خدانگهدار!
شنبه 10 آبان 1393 08:26 ق.ظ
سلام وبلاگت عالیه!
حتما براش خیلی زحمت میکشی!
میخوام بهت یه برنامه معرفی کنم که کار تو رو راحت تر کنه.
این برنامه به طور اتوماتیک که اجرا میشه به وبلاگت وارد میشه و برات پست ارسال میکنه.
این پست ها از وبلاگ های بروز شده و سایت های بزرگ انتخاب میشه
یعنی هرروز وبلاگت آپدیت میشه بدون اینکه کاری انجام بدی.
در هر روز میتونه تا 100 تا پست ارسال کنه که هیچکدام تکراری نیست.
در ضمن میتونی موضوع پست ها رو هم خودت انتخاب کنی. تنوع موضوعاتش خیلی زیاده مثل علمی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی، سرگرمی، موزیک و صد ها موضوع متنوع دیگه .
با بروز شده اتوماتیک وبلاگت آمار بازدیدت هم خیلی میره بالا.
همچنین میتونی پست های مورد علاقه ات رو توش ذخیره کنی و بهش زمانبندی ارسال بدی تا بفرسته.
قیمتش ماهانه فقط 5000 تومانه.اگه دو ماه بخری میتونی همیشه رایگان استفاده کنی.
تو میتونی اول با نسخه آزمایشی تست کنی که کار میکنه و وقتی مطمئن شدی ، بخری.
لینک دانلود نسخه آزمایشی :
http://s5.picofile.com/file/8148879142/Mihan_Auto_Post.zip.html
اگه سوالی یا مشکلی داشتی بهم ایمیل بزن.
فعلا خدانگهدار!
جمعه 11 مهر 1393 10:57 ق.ظ
سلام وبلاگت قشنگه!

من بازی های آندروید زیادی توی وبلاگم گذاشتم

حتما بیا دانلود کن و نظر برام بذار!

ممنون
سه شنبه 28 مرداد 1393 10:46 ق.ظ
جذاب ترین فروشگاه اینترنتی

زیمابی - سایت انتخاب و خرید جدیدترین کالاهای دیجیتالی به همراه ارائه محتوای تخصصی بصورت ویدئویی و مرجع نقد و بررسی کامل کالا جهت خدمت رسانی به مشتریان اینترنتی

صفحه نخست : www.ZIMABI.com
شبکه ویدئوها : www.zimabi.com/videos
تبادل نظر کاربران : www.zimabi.com/blog
دانلود های رایگان : www.zimabi.com/download
خبرگزاری برندها و تکنولوژی : www.zimabi.com/news
سه شنبه 28 مرداد 1393 06:22 ق.ظ
جذاب ترین فروشگاه اینترنتی

زیمابی - سایت انتخاب و خرید جدیدترین کالاهای دیجیتالی به همراه ارائه محتوای تخصصی بصورت ویدئویی و مرجع نقد و بررسی کامل کالا جهت خدمت رسانی به مشتریان اینترنتی

صفحه نخست : www.ZIMABI.com
شبکه ویدئوها : www.zimabi.com/videos
تبادل نظر کاربران : www.zimabi.com/blog
دانلود های رایگان : www.zimabi.com/download
خبرگزاری برندها و تکنولوژی : www.zimabi.com/news
یکشنبه 12 مرداد 1393 03:04 ب.ظ
سلام!
--------------
چندتا از اعترافات جالب و خنده دار بگم
---------------------------------------
اعتراف میکنم یه روز دختر همسایه مونو توخیابون داشت میرفت بامامانش دیدم
نیشمو با ذوق زدگی تا بناگوشم بازکردم و گفتم
سلام مونا………. چطوری؟………
دیدم تحویلم نگرفت و مامانشم میخندید
اومدم خونه به مامانم گفتم این دختر همسایه چه زود بزرگ شد تا دیروز اینقد بود
گفت :کی
من:همین مونا دیگه دختر آقای …
گفت :اون مبیناست مونا مامانشه!!
------------------------------------------------------------------------
بازم از این اعترافات هست اگه خواستی بیا بخون
سایت سرگرمی تفریح24
موفق و موید باشین
جمعه 10 مرداد 1393 09:19 ق.ظ
سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :

1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها
3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر
5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا
7- تاجر پوسان

تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!

اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس

برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!

حتما بیا!
سه شنبه 7 مرداد 1393 08:13 ب.ظ
سلام دوست عزیز!

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

لطفا هر چه زودتر به منم سر بزن!

و برام نظر بذار که بدونم اومدی!

منتظرما!


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبیامر به معروف و نهی از منکر
ساخت فلش مدیا پلیر
 
 
 
هیئت ثارالله